Nasze usługi

Generowanie dokumentów

Jeśli potrzebujesz dokumentu, który będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i sytuacji prawnej oraz bardzo estetyczny - od razu gotowy do wydrukowania i podpisania, skorzystaj z Generatora dokumentów. Generator dokumentów to pierwsze w Polsce tak zaawansowane narzędzie, dzięki któremu samodzielnie stworzysz dokument, którego potrzebujesz.

Generowanie polega na tym, że system prowadzi Cię przez cały proces tworzenia wybranego przez Ciebie dokumentu. Dla każdego dokumentu (umowy, pozwu, oświadczenia itd.) przygotowane zostały odrębne formularze. Na każdym etapie jesteś proszony o podanie informacji (wpisanie ich w odpowiednie okienka), które w dokumencie muszą się znaleźć. Cały czas dostajesz też niezbędne wskazówki i porady. System wprowadzane dane wstawia w szablon dokumentu. Na etapie końcowym otrzymujesz w pełni zindywidualizowany, gotowy do wydruku dokument. Gwarantujemy, że tak przygotowany dokument jest zgodny z prawem i nie pominąłeś w nim niczego istotnego.


Sprawdź jak to działa

  • Pierwsze w Polsce tak zaawansowane narzędzie do samodzielnego tworzenia dokumentów
  • Automatycznie wypełniony dokument - gotowy do wydruku
  • Masz pewność, że dokument zawiera wszystkie wymagane prawem dane
  • Konkurencyjna cena

Dostęp abonamentowy do generatora
dokumentów

Abonament to stała możliwość generowania wszystkich dokumentów w znacznie niższej cenie, niż przy opłacaniu ich pojedynczo.

W ramach abonamentu otrzymujesz czasowy (1, 6, 12 miesięczny) dostęp do nawet kilkudziesięciu dokumentów.

Kompleksowa obsługa procesu prawnego

Pomoc prawna dla przedsiębiorców w sprawach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

  • Windykacja należności
  • Zgłaszanie baz danych do GIODO
  • Zakładanie spółek
Live Chat Software